Talent Acquisition Specialist / Recruiter

praca hr hr rekrutacja

praca HR naglowek

Interesujesz się zagadnieniami z branży HR / Employer Brandingu?
Jesteś na bieżąco z nowościami oraz śledzisz najpopularniejszych influencerów środowiska HR?
Doświadczenie pozwala Tobie na prowadzenie samodzielnych projektów w jednej z najtrudniejszych branż?
Chcesz się sprawdzić na samodzielnym stanowisku?
Zatem zapraszamy do aplikowania!

Kilka słów o nas:

Jesteśmy przedsiębiorstwem świadczącym usługi w branży TSL, głównie transportu towarów.
Funkcjonujemy na rynku od 2013 roku a w związku z dynamicznym rozwojem poszukujemy osoby która rozpocznie tworzenie działu HR, przejmując obowiązki związane z tym zagadnieniem od pozostałych pracowników naszego przedsiębiorstwa.

Zakres zadań:

  • dotTalent Acquisition metodami Direct Search oraz HeadHunting na podstawie dostarczonej bazy danych,
  • dotplanowanie i kompleksowe prowadzenie procesu rekrutacji zgodnie z potrzebami organizacji,
  • dotdbanie o wizerunek przedsiębiorstwa w kontakcie z kandydatami,
  • dotprowadzenie projektów w obszarze employer brandingu.

Oczekujemy:

  • dotminimum 2 letniego doświadczenia w branży HR,
  • dotznajomość j. angielskiego na poziomie min. B2,
  • dotnastawienia na realizację celów, zaangażowania w pracę oraz silnej motywacji do rozwoju,
  • dotrealizowania wyznaczonych targetów kwartalnych.

Oferujemy:

  • dotatrakcyjne wynagrodzenie,
  • dotniezbędne narzędzia pracy (laptop, komórka),
  • dotstabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie (umowa o pracę),
  • dotkoordynowanie procesu tworzenia i aktualizacji opisów stanowisk oraz tworzenie ocen okresowych pracowników,
  • dotprzyjazną, niekorporacyjną atmosferę w miejscu pracy 🙂

Aplikacje prosimy przesyłać na adres: rekrutacja@multicargo.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych
dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie
Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)”

praca HR stopka